Novinka v mém salonu-Manuální liftingová masáž obličeje

 

Nově Vám nabízím velmi příjemnou manuální liftingovou masáž obličeje,která  napomáhá tvorbě vlastního kolagenu což vede k omlazení pleti.

Manuální lifting obličeje je velmi jemná technika, šetrná k pokožce, doprovází ji příjemný pocit hluboké relaxace a vnitřní pohody. Uvolněním svalů v obličeji a zlepšením prokrvení kůže, dochází k regeneraci vazivových a elastických struktur, k zrychlení odvodu odpadních látek, metabolismu a k úbytku podkožního tuku. Vzhled a kvalita pleti se manuálním liftingem zlepší natolik, že se často změní celkový výraz obličeje. Strhané a unavené rysy zmizí a odcházíte se zcela novou tváří. Výsledkem této speciální techniky je tedy nejen prokazatelně mladší a příjemnější vzhled, ale zároveň dochází i k odbourání stresu, k obnově duševní harmonie, spokojenosti a psychické svěžesti.

Masáž se provádí nejjemnějšími obličejovými masážními oleji v biokvalitě  nebo masážním krémen. Je vhodná pro ženy i pro muže (u mužů nutno hladce oholit tváře před ošetřením). Trvalého výsledku se dosáhne při deseti ošetřeních – 10x po týdnu 60 minut s následným pravidelným udržovacím ošetřením 1x za 3-4 týdny. I jednorázové ošetření má výsledky – okamžité vyhlazení pleti, prokrvení a detoxikace obličeje, zářivě čistá pleť. Manuální lifting obličeje řeší příčinu vrásek a povadlých rysů v obličeji, což jsou zkrácené, dlouhodobě „zaťaté“ svaly – ty se prokrví, uvolní, doslova ožijí a pokožka se vypne automaticky. Čím déle takto „zaťaté“ svaly máme (=čím jsme starší nebo déle ve stresu), tím hlubší vráska vzniká. Ošetřování drahými kosmetickými  „protivráskovými“ přípravky přináší jen povrchovou úpravu, neuvolňuje obličejové svaly

Emoce a stres zanechávají v obličeji stopy v podobě vrásek. Nemůžeme sice zastavit přirozený proces stárnutí, ale díky jednoduchým a systematickým masážním technikám můžeme tento proces zpomalit a dosáhnout tak mladšího a příjemnějšího vzhledu.

Takže neváhejte a přijďte vyzkoušet.

Těším se na Vaši návštěvu.